6733 Litografi
Michel Macreau, 39/50, signerad, motivet: 56x83
Såld: 700 kr
Såldes den 25 november 2013 -
7039 Litografi
Michel Macreau, 1935-1995, 10/90, bladets mått: 80x57
Såld: 850 kr
Såldes den 27 februari 2012
Föremål som liknar litografi Michel Macreau
- Träfflista
- alla
- Visa alla